Sigorta

Demtaş Nakliyat, Müşterilerine sadece poliçe hizmeti sağlamakla kalmayıp, hasarın takibi, eksperle iletişim, sigorta firmasının organize edilmesi, hasarın ve evrakların takibi müşteriye ödenmesine kadar geçen sürede sigortacılık hizmeti sağlamaktadır.
Ve ayretden hasar dosyasında eksik bir evrakolmadığı takdirde zarar tutarın çok kısa sürede hesar sahiplerine ödenebilmektedir.  

Nakliyat emtia Sigortası; 
Nakliye esnasında meydana gelebilecek kaza, aracın yanması, aracın herhangi bir kazaya karışması, aracın devrilmesi, emteaların kırılması, ezilmesi, yanması, ve diğer hasarlar teminat kapsamındadır. Ayrıca doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat kapsamındadır.

Depo Sigortası;

Depolama esnasında karşlaşılabilecek, terör, elleçleme hasarları, yangın, sel, devrem, rutubet gibi hasarlar teminat altındadır. Ayrıca doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat altındadır.

Taşımacılık Sorumluluk Sigortası;

Evden eve nakliyat ve lojistik sorumluları tarafından paketleme, boşaltma akratma ve yükleme gibi faaliyetleri esnasında meydana gelen hasarlar teminat altındadır. Ayrıca, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat akapsamındadır.