Hakkımızda

Demtaş Nakliyat, Evden eve nakliye işlerinizi bir keyfe dönüştürün evet evden eve nakliyat keyiflidir. Yeni bir ev yeni bir iş yeni bir yaşam tarzı ve yeni bir komşu edinmek gayet keyiflidir. Evden eve nakliyat günün yaşam şartlarına göre keyifli olduğu kadarıda zordur Çünkü yeni bir hayat tarzıma uymak ve eskileri silip yeniye başlamak bayada zaman alır.

Profesyonel nakliye hizmeti her zaman en iyisi hak ettiğiniz takdirde bizim için ve siizn için neresi olursa olsun güzeldir. Demtaş nakliyat ailesi olarak kuruluşumuzdan beri sizlere her zamna en iyi hizmet ve kaliteli sunmaktan mutluluk duyarız. Evden eve taşıma araç filomuzla sizler için türkiye'nin her bir yanına şehir içi ve şehirler arasında hizmet vermek için 7/24 saat yanı başınızdayız. Ataşehir de kurulan şirketimiz istanbul'un her br bölgesine ücretsiz exper hizmeti vererek daha sağlam ve daha güvenlir bir nakliye hizmeti vermektedir.

Şehirler arası nakliyat, Bir cok gölgelerde şubesi olan firmamız türkiye'nin her bir yerinde kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliye'de anlaşma sağladığımız takdirde kısa mesafeli olan illerimide gün içerisinde uzak olan mesafeli illerimiz ise 3 gün içersinde yeni evinize eşyanızı teslim etmekteyiz.

Nakliyat fimasını ararken en önemlisi hangi firma güvenli olduğunu araştırmak daha mantıklıdır. Çünkü şehirler arası evden eve nakliye'de güvenilir bir firma her zaman müşteri memnuniyeti için uğraşır ama sıradan bir firma ise herhangi bir memnuniyet herhangi bir hizmet bile size sunmaz ve onuda bir kenara bırakalım güvenilir bir firmaya eşyanızı bile teslim etmeyiniz. Demtaş nakliyat olarak  bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olup şehir içi ve şehirler arası olarak kaliteli ve profesyonel ekipmanlarımızla sizler için buradayız. Hizmetlerimizde her zaman güven ve kalite vardır. İstanbul'un her yerinde hizmet veren firmamız istanbul halkına verdiği hizmeti diğer illerede aynı hizmeti vermeye devam ediyor. 

Depolama hizmeti, Şirketimiz evden eve nakliyat hizmetle yetinmeyip sizlere istanbul'un her iki tarafına avrupa ve asya kıtalarında bulunan oda tipli depolarımızla hizmet vermektedir. Sizin için özel üretmiş olduğumuz +oda tipli ile eşyanızı daha güvence altına alabilirsiniz. Sizde fazla olan eşyalarınız için kara kara düşünmenize gerek kalmadan demtaş depolama ile güvenli bir şekilde eşyanızı teslim edebilirsiniz.

Depolarımız yüksek giriş lamınat parke hem kamera hemde özel güvenlik tarafından korunmaktadır. Depolarımız anadolu yakasında ataşehir, sultanbeyli ve pendik'de bulunmaktadır. avrupa yakasında ise mecidiyeköy, esenler (textilkent) ve beylikdüzü'nde bulunmaktadır. Depolanması gereken eşyalarınız ofis eşyası, fazla olan eşyalarınız, hobi eşyalarınız, ve günlük kullandığınız herhangi bir eşyanızı depolayabilirsiniz. depolarımız 4500 m2 ve üzeri alanda yer almaktadır.

Güvenli taşıma, Firmamız kuruluşundna beri tüm hizmetlerinde garantili ve sigortalı bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir. Bizim için hizmet her zaman ön planda olup ve tüm eşyalarınızı A'dan Z'e kadar profesyonel kadrolu ekipmanlarımız tarafından paketlenip ve diğer tarafa götürlüp aldıkları gibi sizlere teslim etmekteler. Bizi aramadan önce bizimle çalışan tüm müşteri memnuniyeti araştırıp kimle nerde ne tür çalışmamız olmuştur araştırma sonucunda öğrenebilirsiniz. Bizim için öenmli olan biri müşteri memnuniyeti ikinci ise hizmettir. Biz hizmetlerimize her zaman güveniyoruz ve yapmış olduğumuzu hizmetide severek gönül rahatlığıyla yapıyoruz.

Profesyonel paketleme, kalite ve hizmet her zaman en önemlidir, Demtaş nakliye paketleme konusunda eşyanın yeni ve eski olmasına bakmadan tüm eşyalarınızı özenle titizle paketlemesini yapar Kaliteli paketleme eşyanın daha güvenli taşımasını sağlar paketlenmeyen bir eşya cizilme ve kırılma meydana getirir ama paketlenen eşyalar ise ne kırılma nede cizilme meydana getirmez bizim size önerimiz anlaşma sağladığınız firmaya eşyanızı hepsini paketlemesini isteyiniz.