Depolama

Demtaş Eşya Depolama, eşya depolama ihtiyaçlarınız için özel geliştirilmiş ve eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak oda tipli depolarımızda saklanmasına yarayan ve özel güvenlik tarafından sigortalı ve garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Fazla olan eşyalarınız için çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz sizde fazla olan eşyalarınızı daha güvenli ve temiz bir ortamda depolayabilirsiniz. Eşya depolama ihtiyaçınız olan her ne varsa depolayabilirsiniz.
Ev depolama gibi alanlar için özel oda tipli depolarımızla evinizin herhangi bir odasını düşünün eşyanız evinizin bir köşesinde düzgün istiflenmiş bir şekilde duruyor bizim de depolarımız evinizin bir odası gibidir. Depolarımız'da havalandırma sistemi ve nem, sel, rutubet, yangın, hırsızlık ve deprem gibi kötü zararlara karşı anadolu sigortası ile sigortalıdır.

Demtaş Depolama ile istanbul'un her bölgesinde hizmet veren firmamız depo ihtiyaçınızı 7/24 saat her tarafa ulaşımı kolay olan depolarımızla eşyanızı depolayabilirsiniz. Depolarımız istanbu hem anadolu hemde avrupa yakasında bulunmkatadır. Depolarımız yüksek giriş lamınat parke hem kamare hemde özel güvenlik tarafından korunmaktadır.
Aylık uygun bütçelerle sizde evinizdeki veya ofisinizdeki eşyaları depolayabilirsiniz  aklınıda herhangi bir sorun varsa yada depolarımızı görmek istiyorsanız müşteri temsilcimizden randevu alarak gelip depomuza bakabilirsiniz yada eşyanız için keşif istiyorsanız size ücretsiz expertizim hizmeti vererek daha ayrıntılı bir şekilde ne tür hizmet sunacağımızı hemde depolarımızla ilgili bilgi verelim
Depo eşyalarınız herşey hiç bir yeri acık kalmıyacak bir şekilde sıfır malzeme ile pıtpıt, laylon ve sitreç ileeşyalarınız sarılıp daha sonra nakliye araçımıza yüklenip oda tipli deponuza boşatılır. Depolarımızı ister aylık ister yıllık olarak kiralayabilirsiniz Depolarımız genellikle ev eşyası ofis eşyası ve diğer depolanması gereken eşyalar içindir günlük kullanımlık için kiralık değildir. Sizde depolarımız hakkında mail yoluyla bilgi almak istereseniz depolama@demtas.com.tr mail adresimize mail göndererek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kimler Kullanabilir
. Bulunduğu şehir yada ülkeden taşınanlar.
. Evinde tadilat yapanlar.
. Ev yada ofisindeki yer kaplayan eşyalarını depolamak isteyenler.
. Ofisindeki evrak ve belgeleriniz güvenle arşivlemek isteyenler.
. Tahin döneminde kısa yada uzun süreli depo ihtiyaçı olanlar.
. Hobi eşyası  depolama isteyenler.